Archiwum 28 września 2005


wrz 28 2005 Sobota, 28 czerwca
Komentarze: 1
UMARŁ WUJEK PAWEŁ!!! To dlatego wczoraj nic nie napisałam. Wujek był jedyną osobą, którą na prawdę lubiłam i szanowałam! Mimo, że zawsze chodził w powyciąganym swetrze i był trochę dziwny, to ja go tak LUBIŁAM!!! Wujek Paweł był jedyny normalny z całej naszej rodziny, a już zwłaszcza z rodzeństwa mojej matki. Ale ona go nie lubiła, żeby nie powiedzieć nienawidziła. Nie wiem dlaczego. Tak na prawdę nigdy jej o to nie pytałam, bo domyślałam się odpowiedzi "Idź do pokoju, Amelio!" Mama zawsze uważała, że wujek ma przed nami jakąś tajemnice. Nie był bogaty, nie miał nawet samochodu. Ojciec mówił, że on jest darmozjadem. Rzeczywiście nigdy nie zaprosił nas do siebie. Zawsze gdy przyjeżdżał siedział u mnie w pokoju i mogliśmy do woli razem rozmawiać. Wydaję mi się, że mamie ulżyło po tym jak się dowiedziała o jego śmierci! To jeszcze bardziej mnie zdenerwowało. JAK ONA MOŻE?! Nawet słyszałam jak wczoraj rozmawiała z tatą i powiedziała "Dobrze, że nareszcie mamy go z głowy" Teraz staram się o tym trochę zapomnieć, ALE NIGDY NIE ZAPOMNĘ O WUJKU PAWLE!!!
wikus : :
wrz 28 2005 Czwartek, 26 czerwca
Komentarze: 0
Ostatnio pokłóciłam się z rodzicami. Nie potrafię im powiedzieć co myślę. Dlatego wygrzebałam z szafki ten pamiętnik. Dostałam go kiedyś od mamy gdy byłam mała i właśnie teraz o nim sobie przypomniałam. Nie odzywam się do nich już prawie od dwóch dni. Wszystko zaczęło się od tego, że moja mama stwierdziła, że powinnam chodzić do szkoły dla dziewcząt. NIBY DLACZEGO?! Lubię moją szkołę. Jest to jedyna szkoła w której jeszcze jakoś mnie szanują. Nikt nigdy mnie dobrze nie traktował i mało kto próbował mnie zaakceptować. W tej szkole nie jest najgorzej. Nikt nie wytyka mnie palcami szepcąc "te patrz idzie królowa mroku". Ta szkoła jest inna. A tu nagle mama proponuje mi jej zmianę! Oczywiście jak to zawsze bywa ojciec jest po stronie matki i ja nie mam nic do powiedzenia. Bóg obdarzył mnie czarnymi włosami i ogólnym zamiłowaniem do tego koloru. Niektórzy twierdzą, że nawet oczy mam czarne, ale to nie prawda. Oczy mam granatowe. Po kłótni z rodzicami wogóle nie opuszczam domu. Mieszkamy w bloku, gdzie są tylko dwa pokoje, kuchnia i łazienka, więc dużo miejsca dla siebie nie mam. Tylko ten pokój. Jestem jedynaczką. W przeciwnym razie, może by mnie ktoś poparł, ale nie...
wikus : :
wrz 28 2005 Wstęp do książki :-)
Komentarze: 1
Czasami życie wystawia nas na próbę. Czasami Świat się nagle zmienia. I nic już nie jest takie samo. "Pamiętnik Amelii" to książko-blog który pokazuję na ile może się zmienić życie jednej osoby.
wikus : :